Çekirdek Yayınevi Olarak
Misyon ve Vizyonumuz

Yayın hayatımıza 2018 yılında “Eğitim Bilimleri Tek Kitabı” adlı ilk kitabımızı beğenilerinize sunarak başladık. Kısa sürede on baskı yapan kitabımız kendi alanında en çok satan kitaplardan biri oldu.

Çağdaş yayıncılık anlayışına sahip olan firmamız, günümüzün gelişen sektörü olan e-ticaret alanında da faaliyetlerini göstermeye devam etmektedir. E-ticaretin en önemli yapı taşlarından olan güvenli ödeme, müşteri hizmetleri desteği, hızlı sevkiyat ve uygun fiyat gibi faktörleri göz önünde bulundurarak sizlere hizmet vermeyi misyon edinmekteyiz.

Sektörün önemli temsilcilerinden olan Yediiklim, Yargı, Benim Hocam, PEGEM, Hoca Web’de, Doğru Tercih gibi yayınevleri ile kurduğumuz işbirlikler neticesinde alanındaki en iyi kitapları internet sitemizden sizlerin beğenisine sunmaktayız.

Çekirdek Yayınevi sadece bir kitap satış sitesi değildir. Sınava hazırlık süreci, çalışma programları, ücretsiz pdf’ler, ders çalışma taktikleri ve motivasyon içerikli blog yazılarımızla sınava hazırlanan müşterilerimizin ilk akıllarına gelen “bilgi durağı” olmaktan da ayrıca gurur duymaktayız.

Çekirdek Yayınevi olarak sektörün lideri olma yolunda ilke ve prensiplerimizden ödün vermeden, siz değerli müşterilerimizin desteğiyle emin adımlarla yürüyeceğiz.

REPLACE THIS SCREEN11112111811